Fairness & RNG Testing Methods

Adalet ve RNG Test Yöntemleri

Enter Gaming B.V., yüksek müşteri hizmetleri standartlarına ve kumar faaliyetlerinde adil ve açık davranışa bağlıdır.

Enter Gaming B.V.'nin müşterilerine sunduğu oyun ürünlerinin sonucu, istisnasız adalet sağlamak ve insan müdahalesi olmamasını sağlamak için yüksek düzeyde şifreleme ve rastgelelikte çalışan, sertifikalı ve denetlenmiş bir rasgele sayı üreteci tarafından belirlenir (“RNG ”). RNG'miz, harici bir üçüncü taraf tedarikçi (Digitain) tarafından yönetilmektedir ve harici uygunluk testlerinden geçmiş ve geçmiştir. Bu, oyunların web sitemize entegre edildikten sonra kullanıcı deneyimi açısından beklendiği gibi performans göstermesini sağlar.

Oyuncuya Dönüş (RTP) değeri, çok sayıda oyun oynama (örneğin, yüz milyon oyun) üzerinden toplam para bahsinin ortalama / beklenen yüzde getirisinin teorik bir hesaplamasıdır. Herhangi bir oyunda büyük miktarda kazanabilir veya bahsinizi kaybedebilirsiniz, ancak uzun bir süre boyunca oynanan belirli bir oyunun ortalama getirisi Teorik RTP değerine yaklaşacaktır. Bu teorik değer, analitik yöntemlerle (genellikle slot gibi stratejiye bağlı olmayan oyunlar için mümkündür) veya daha karmaşık veya stratejiye bağlı oyunların (örneğin, blackjack, poker vb.) bilgisayar simülasyonları yoluyla hesaplanır.

Belirli oyunların adilliği hakkında daha fazla bilgi için lütfen ilgili oyunun bilgi bölümünü ziyaret edin. Bu bilgiyi bulamıyorsanız, lütfen size daha fazla yardımcı olacak Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Web sitemizde oyun oynayarak, oynadığınız oyunların sonucunu RNG'mizin belirleyeceğini ve bu tür oyunların tümünün sonuçlarını kabul edeceğinizi kabul ve beyan etmektesiniz. Cihazınızın ekranında görünen sonuç ile oyun sunucusunda görünen sonuç arasında farklılık olması durumunda oyun sunucusunda görünen sonuç geçerli olacaktır. Ayrıca, web sitemizdeki oyun faaliyetinizden kaynaklanan herhangi bir ihtilafla ilgili olarak kayıtlarımızın kesin olacağını kabul ve beyan edersiniz.